fbpx

Godziny kontaktu

Poniedziałek – Piątek 10:00 – 21:00

Piątek – Niedziela 10:00 – 20:00

Rezerwacja i pytania

+ 48 607 432 268

Krzysztof@agropajda.pl

Social media

Facebook Instagram TripAdvisor

Góry Sowie zapewniają wiele atrakcji o każdej porze roku. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Lokalizacja naszego domku choć jest przypadkowa to zapewnia doskonałą bazę wypadową dla wszystkich przyjezdnych turystów. Bliskość szlaków górskich prowadzących do cudownych miejsc jak i nieliczona lista atrakcji turystycznych znajdujących się w pobliżu. To wszystko gwarantuje udany odpoczynek.

Wyciąg narciarski w Rzeczce

Wyciągi narciarskie

Baza narciarska w Rzeczce

W ramach bazy narciarskiej w Rzeczce oraz Sokolcu posiadamy 7 wyciągów narciarskich o zróżnicowanym poziomie trudności. Jest to idealne miejsce do nauki jazdy jak i rozwijania swoich umiejętności. W odległości 5km znajduje się baza Bukowa Chata, gdzie osoby wymagające bardziej zaawansowanego stoku znajdą coś dla siebie.

Portal Rzeczka.pl

Wielka Sowa - Wieża widokowa

Piesze wędrówki

Piesze Wędrówki po Górach Sowich

Dzięki pieszym wędrówkom możemy być jeszcze bliżej natury, poznawać jak i odkrywać naturalne piękno. Dookoła naszego domku znajduje się masa szlaków o zróźnicowanym poziomi trudności prowadzących na szczyt Wielkiej Sowy (1015 m n.p.m.) czy inne piękne miejsca jak Kozie Siodło lub Przełęcz Jugowska.

Zamek Książ - Atrakcje Dolnego Śląsk

Zabytki historyczne

Odwiedź muzea jak i pałace

Sudety skrywają wiele historycznych atrakcji, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu. W okolicy znajdują się Kompleks RIESE „Rzeczka” czy niedaleko położony kompleks „Osówka” zapewniające sporo wiedzy o minionej historii. W położnym niedaleko Wałbrzychu odwiedzimy natomiast Zamek Książ, który jest jednym z piękniejszych tego typu zabytków w Polsce.

Więcej atrakcji

Zachód słońca w górach

Lażakowanie

Odpoczynek bez aktywności

Jeśli preferujecie bardziej spokojny odpoczynek to również u nas znajdziecie coś dla siebie. Dookoła naszego domku znajduje się miejsce na ognisko, leżaczki czy huśtawka na której można oglądać piękne zachody słońca. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.